Домашни шевни машини JANOMEСравни продукт (0)


Janome 415

Janome 415

..

0.00лв. Без данък: 0.00лв.

JANOME E1015

JANOME E1015

Основни функции: 15 основни операции (прав, зигзаг, оверлочни, еластични и декоративни бодове )&nbs..

0.00лв. Без данък: 0.00лв.

JANOME E1019

JANOME E1019

Основни функции: 19 основни операции (прав, зигзаг, оверлочни, еластични и декоративни бодове )&nbs..

0.00лв. Без данък: 0.00лв.

Показани 1 от 3 | 3 (1 Страници)